Medicana Konya Tüp Bebek Merkezi̇ ×
© 2020 Medicana Konya Tüp Bebek Merkezi̇

Hakkımızda

Medicana Konya Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde, infertil olan çiftlerin öncelikle değerlendirmesi yapılıp, infertiliteye yol açan nedenler bulunup, nedene yönelik tedavi planı çıkarmaktayız. Bu amaçla başvuran çiftlere bazı testler yapılmakta, ultrasonografi ile yumurtalık kapasiteleri belirlenmekte ve tedavi şeması çıkarılmaktadır. Amaç her çifte tüp bebek yapmak değil, nedene yönelik tedavi çözümlerini bularak çiftlerin merkezimizden gebe olarak ayrılmalarını sağlamaktır.

Medicana Konya Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde en ileri teknikler ile şu an güncel olan bütün Tüp Bebekle ilgili işlemler yapılabilmektedir. Hastaların kendilerini rahat hissedecekleri bir ortamda işlemlerinin yapılabilmesi amaçlanmıştır. Tüp Bebek laboratuvarı çalışanları güncel gelişmeleri yakından takip edip, yeni uygulanan ve olumlu sonuçlar alınan yöntemleri merkeze adapte etmeyi başarmışlardır.

Medicana Konya Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde yalnızca tüp bebek işlemleri yapılmamaktadır. İleri düzeyde uygulanan endoskopik cerrahi yöntemleri ile de, karın açılarak yapılan eski konvansiyonel yöntemlerin yerine kapalı cerrahi (laparoskopik cerrahi) yöntemi ile kadın hastalıklarını ilgilendiren her türlü operasyon başarıyla uygulanmaktadır.